Przegląd usług dodatkowych

W przeciwieństwie do wielu innych sklepów z biżuterią, które można spotkać zarówno w Gdańsku, jak i w innych częściach Trójmiasta, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom szeroki pakiet usług dodatkowych. To właśnie one sprawiają, że nie ograniczamy się do deklarowania, że każdy klient jest dla nas wyjątkowy, ale możemy zagwarantować mu rzeczywiście kompleksową obsługę. Wśród usług cieszących się największą popularnością mogę wyróżnić.

1.    Zmianę rozmiaru biżuterii

z36Mimo najszczerszych chęci nie zawsze udaje się nam dobrać biżuterię w taki sposób, aby jej rozmiar odpowiadał potrzebom obdarowanej osoby. Nie oznacza to jednak, że zakup taki należy uznać z tego tytułu za nieudany. Zmiana rozmiaru biżuterii nie musi wcale pozbawić jej walorów charakterystycznych dla niej w dniu zakupu, choć musi być dokonana przez profesjonalistę.

2.    Przetapianie biżuterii

Przetapianie biżuterii to ostateczność, czasem jednak jest to rozwiązanie pociągające za sobą więcej korzyści niż jej naprawa.

3.    Renowację i naprawę biżuterii

Na naprawę biżuterii warto zdecydować się, gdy stopień uszkodzeń nie jest zbyt duży, a sama biżuteria ma dużą wartość bez znaczenia, czy jest to wartość materialna, czy też sentymentalna. Renowacja jest też nieoceniona, gdy biżuteria była przechowywana w niewłaściwy sposób lub źle konserwowana.